Метал і природа «зустрінуться» в Києві

Із 15 липня до 8 серпня в Щербенко Арт Центр (м. Київ; вул. Михайлівська, 22В) триватиме проект «Терралогія». Це персональна виставка харківського архітектора Олега Дроздова, в якій він продемонструє художнє бачення впливу природних процесів на метал.

 

 

На виставці Дроздов презентує серію робіт із металу, розписаних акрилом. У процесі експозиції вони змінюватимуться в реальному часі під впливом природи.

 

«Все, що тут показано, зроблено за допомогою природи з деякою кількістю хімічних реактивів. Географія на всіх роботах підроблена, але може нагадувати певні місця. На відміну від олійного живопису, запущені тут процеси відбуватимуться і далі, видозмінюючи вигляд картинок, тим самим проголошуючи диктатуру часу над матерією. Це дослідження про те, що становить природу нашого побуту між нашими амбіціями, часом і простором нашої Терри», – розповідає про виставку сам автор.

 

Олег Дроздов. «Міст» (2014, метал, акрил, авторська техніка)

 

Олег Дроздов народився в 1966 р. Живе і працює в Харкові. У 1990 р. здобув освіту архітектора в Харківському інженерно-будівельному інституті. У 1993-1994 рр. почав кар'єру художника. Брав участь у персональних і колективних виставках в Празі, Копенгагені, Києві, Харкові. У 1997 р. заснував проектне бюро «Дроздов і партнери», яке реалізувало більше 20 проектів у сфері архітектури та урбан-дизайну, а також є призером міжнародних і локальних конкурсів.

 

Нагадаємо, що у березні проект «Терралогія» Олега Дроздова демонструвався в арт-просторі ЕрмиловЦентр у Харкові.