Львівська художниця влаштує «плутанину» в Дніпропетровську

13 липня в дніпропетровській галереї ArtSvit (вул. Артема, 4а) розпочинається «QUI PRO QUO» – виставка художниці зі Львова, відомої у Фейсбуці під псевдонімом Kinder Album. Це перший масштабний персональний проект художниці в Україні.

 

Тут і далі – роботи Kinder Album

 

В експозиції кураторами «змонтовані» з графічних робіт Kinder Album окремі історії, які представляють ключові теми творчості Kinder – дорослішання, самотність, провінційність та святенництво. В проекті також задіядні відеороботи Kinder Album. Спеціально для виставки художниця проведе перфоманс, який у записі буде представлено в експозиції.

 

 

Назва «QUI PRO QUO» означає плутанину, пов’язану із тим, що когось або щось приймають за когось чи щось інше. «QUI PRO QUO» – це фразеологізм, який часто використовується із комічним присмаком. «Квіпрокво» також – синонім слів «історія», «випадок», «непорозуміння», «оказія».

 

 

«Якщо придивитися до кіндеровських фігур, починаєш знаходити певне зачарування у тій відштовхуючій версії homo facebookus, яку вона винайшла. У Kinder є щасливе поєднання метафоричності та приземленої прив’язаності до форм і тем, якими живуть в онлайні. Для українського мистецтва це нова мова, яку ми зчитуємо поки підсвідомо», – розповідають куратори проекту, Льоля Гольдштейн і Марія Хрущак.

 

 

 

Нагадаємо, що проект Kinder Album «War. Personal. (Transcription)», до якого увійшло 25 графічних робіт Kinder, був представлений галереєю «АРТСВІТ» в червні 2015 на Міжнародній ярмарці сучасного мистецтва «Art Vilnius 2015». 1 липня цього року стало відомо, що Kinder Album увійшла в шорт-лист Премії PinchukArtCentre 2015.

 

Виставка «QUI PRO QUO» Kinder Album триватиме до 8 серпня.