Бельгійські та українські урбаністи розкажуть про «Твоє місце в місті»

Організації з урбаністики із України та Бельгії зберуться в Києві, аби розповісти про свій досвід перетворення закинутих будівель на соціокультурні платформи. Проект «Твоє місце в місті» відбудеться 13 липня о 19:00 у Будинку архітектора (м. Київ; вул. Грінченка, 7).

 

 

Учасники проекту:

 

«Toestand» – організація, яка займається відновленням закинутих (публічних) приміщень та територій за допомогою облаштування тимчасових і автономних культурних центрів. «Toestand» відомі у Брюсселі своїми численними проектами, найуспішнішими із яких були акції By Everybody For Everybody, в рамках яких вони запрошували містян окупувати порожні будинки на один день, щоб влаштовувати у них культурно-мистецькі інтервенції.

 

«Toestand» та волонтери

 

«Transformersss» – міжнародний урбаністичний проект двох громадських організацій «Культурний Діалог» із м. Кременчук та «Комуни» (Communa ASBL) із м. Брюссель. Організаторки проекту працюють із радянською архітектурною спадщиною Кременчука, запрошуючи до проектів ревіталізації українських та міжнародних теоретиків урбанізму, культурних активістів та митців.

 

«Transformersss»

 

«Комуна» – організація з Брюсселю, яка займається пошуком та облаштуванням порожніх або незайнятих будівель у столиці Бельгії, а також юридичним врегулюванням проектів тимчасової окупації та їхнім перетворенням у житлові, мистецькі чи екологічні центри.

 

«Комуна»

 

«Empty Space» – соціальний стартап, що базується на ідеї тимчасового використання порожніх просторів. Дві головні мети діяльності проекту: вдихнути життя у порожні приміщення міста та створювати зв’язки між власниками та митцями, активістами, стартапами.

 

Лого «Empty Space»

 

«urban куратори» – це неприбуткова організація, яка поєднала однодумців у галузях урбаністики, архітектури та культурного менеджменту. Їх проекти спрямовані на виявлення цінності міських просторів та будівель.

 

«urban куратори»

 

Модератор заходу – Ірина Яковчук. Робочі мови: українська/англійська.

 

Проект  «Твоє місце в місті» триває в рамках ЧЕТВЕРГІВ від CANactions. Вхід – вільний.

 

Фото – з офіційний сторінок учасників заходу в Facebook