Українська художниця візьме участь в арт-ярмарку у Нью-Йорку

Українська художниця Таня Василенко є учасницею ярмарку сучасного мистецтва The Other Art Fair,  що відбудеться з 9 по 12 листопада 2017 року у Нью-Йорку.

 

З більш ніж 650 заявок, роботи Тані Василенко були відібрані комітетом арт-експертів: Rebecca Wilson, Maria Brito, Ashley Stewart, Jessamyn Fiore, Emily Steer, Amber Harper.

 

За останні п'ять років The Other Art Fair сприяв розкриттю і вихованню нових, і інноваційних творчих талантів, дозволяючи художникам налагоджувати прямі відносини з потенційними покупцями і галеристами.

 

Таня Василенко, "Враження"

Усі зображення надано організаторами

 

В останній події в Нью-Йорку в червні 2017 року прийняли участь 8 100 відвідувачів і воно привернуло представників багатьох провідних сучасних галерей та мистецьких організацій.

 

Друга подія в Нью-Йорку відбудеться в Бруклінському виставковому центрі, що є провідним культурним місцем Брукліну. Подія представить роботи в лінійці кращих незалежних, нових художників сьогодні, в одному з найбільш творчих міст світу культури.

 

Публікації про подію відзначені авторитетними виданнями: «Знайдіть завтрашніх зірок мистецтва», газета «Time Out»; «Це того варте!», Газета «The Independent».

 

Таня Василенко, "Легкість буття"

 

Таня Василенко каже: «Теми для творчості я беру з реальної дійсності світу. Моє бачення соціального, політичного та економічного контексту в культурному сприйнятті (людини) мною, як автором, і накладення кадрів єдиної плівки життя на природні константи навколишнього середовища і людини.


Трансформуючи реальність життя на полотно, я намагаюся передати глядачеві свої емоції і відчуття від подій, які відбуваються навколо мене. З кожною новою серією я шукаю тему для діалогу з глядачем, встановлюючи з ним контакт на рівні колірних рішень і повідомлень за допомогою кольору».

 

Стенд Тані Василенко №121

9-12 листопада 2017 року. Нью Йорк.

 

Таня Василенко, "Таїнство"