12 українців долучилися до створення першого повнометражного анімаційного фільму!

12 українських митців працюють у складі міжнародної групи художників над створенням першого повнометражного анімаційного фільму! До роботи над британсько-польським фільмом "З любов'ю, Вінсент" ("Loving Vincent"), створення якого триває вже 6 років, долучилися Анастасія Бонішко (Львів), Андрій Ковтунович (Чернігів), Андрій Македон (Чернігів), Віталій Мурин (Львів), Катерина Очередько (Київ), Марина Савченко (Київ), Марія Шепеленко (Київ), Олена Горголь (Львів), Світлана Гаврищук (Одеса), Тетяна Очередько (Київ), Юлія Решетнік (Запоріжжя), Ярослав Свірняк (Львів). Для унікального анімаційного фільму, що в оригінальний спосіб розповість про життя і творчість знакового нідерландського митця, живописці створили 62 450 малюнків, масляними фарбами на полотні, у стилі Ван Гога та нуар. 

 

Тетяна Очередько. "Зустріч"


Поєднанням акторської гри, малюнків, що наслідують стиль Ван Гога, та сучасних технологій команда проекту поставила собі за мету втілили в анімаційному проекті слова Ван Гога, написані митцем незадовго до його смерті: "Ми не взмозі говорити інакше, аніж посередництвом наших малюнків" ("We cannot speak other than by our paintings.")

Поряд із кропіткою працею над проектом митці беруть участь у різноманітних групових виставках. 1 жовтня 2016 у Гданську відбудеться відкриття виставки художників, творців проекту, з 6 країн. Від України у виставці візьмуть участь Катерина та Тетяна Очередько (живопис), Віталій Мурин (живопис) та Андрій Македон (фотографія).

Виробництвом фільму займаються оскароносні кіностудії BreakThru Films та Trademark Films. Головні ролі в ньому отримали відомі актори Сірша Ронан (Saoirse Ronan), Ейдан Тернер (Aidan Turner), Хелен МакКрорі (Helen McCrory) та Дуглас Бут (Douglas Booth).

Прем'єра "З любов'ю, Вінсент" планується 2 грудня 2016 року у Вроцлаві.