13 мисткинь покажуть свої роботи на міжнародній виставці в Києві

22 травня о 19.00 в літературно-меморіальному музеї М. Булгакова відбудеться відкриття наступної виставки проекту лабораторних виставок KNO lab. space – 'icons W13'. Проект лабораторних виставок KNO lab. space є серію експериментальних виставок, на яких буде представлено творчість міжнародних та українських художників, які працюють у напрямку безпредметного мистецтва.

 

Beverly Rautenberg. BLACK on BLACK [ Circle Meets The Square ], 2018

Усі зображення надано організаторами

 

Учасниці виставки: Linda Arts (NL), Wahida Azhari (DE), Louise Blyton (AU), Nina Smykalova(UA), José Heerkens (NL), Sarah Keighery (AU), Beverly Rautenberg (US),Suzan Shutan (US), Dombrovska Elena (UA), Jessica Snow (US), Li Trincere (US), Iemke van Dijk (NL), Henriëtte Van 't Hoog (NL). 

Куратор: Біллі Грюнер (AU).

W13 – є дослідженням куратора виставки Біллі Грюнера (Billy Gruner) сучасного безпредметного мистецтва, його новітніх течій та зв'язки або їх відсутність з ідеями Казимира Малевича скрізь призму художніх практик сучасних художниць з різних країн світу. 

 

Wahida Azhari. Untitled, 2018


Чи існує у сучасному світовому художньому процесі практики, які продовжують ідеї митців часів періоду Авангарду? Чи залишився слід Малевича як вчителя, педагога, теоретика в світі, в Україні? Беручи коментарі у учасниць виставки на ці питання, куратор досліджує ці зв’язки і появу нових візуальних форм, та пише кураторський коментар до виставки у вигляді есе – «Гендерна нейтральність у Редуктивному мистецтві» / "Gender Neutrality in Reductive Art". Також до виставки пише есе одна з учасниць – Джессіка Сноу (Jessica Snow) – «Нотатки про Малевича: чорний квадрат, чорні діри, і очі розуму» / "Notes on Malevich: The Black Square, Black Holes, and the Mind’s Eye". Крім того до виставки куратор долучає есе Деб Коувел (Deb Covell) – «Нуль» / "Nul", яке було написано до першої виставки проекту – “IconsObjects”.

 

Jessica Snow. Black Hole 2, 2018


Виставка відбувається за підтримки: Літературно-меморіального музею М. Булгакова.


Літературно-меморіальний музей М. Булгакова
Київ, Андріївський узвіз, № 13
Години роботи виставки: 10:00 – 18:00.
Експозиція виставки триватиме до 20 червня.
По середам виставка не працює.
Вхід вільний.