Абстрактну скульптуру розберуть на атоми

8 грудня о 19:00 в Інституті проблем сучасного мистецтва (м. Київ; вул. Щорса, 18д) відкриється виставка нефігуративної скульптури CORPUSCULUM. До неї увійшли скульптурні та керамічні роботи художників, які висловлюються за допомогою абстрактних форм і демонструють метафізичний погляд на існування.

 

 

«Ідея проекту базується на теорії атомізму як античної філософської бази матеріалізму та його основоположних ідей збереження та трансформації  часток матерії (corpuscula) та енергії, ідеї  існування у основі всієї світобудови матерії здібності, схожої з відчуттям. Ці принципи сьогодні допомагають відійти від фігуративного зображення та доступної аналогії образів і наблизитися до форми, яка є спонтанним з’єднанням часток матерії у просторі в абстрактну форму», – розповідають організатори CORPUSCULUM.

 

У виставці беруть участь: Ігор Береза, Наталія Богачкова, Маріанна Вахняк, Юрій Войтович, Владислав Волосенко, Олеся Дворак-Галік, Олександра Згуро, Єгор Зігура, Микита Зігура, Ірина Марко, Гія Міміношвілі, Юрій Мусатов, Іван Підгайний, Віталій Протосєня, Микола Сівак, Василь Татарський, Павло Фрайман, Володимир Хижинський, Даніїл Шуміхін. На відкритті проекту також представлять медіа-інсталяцію від Михайла Мироненко aka Wilsi-welsi, відомого своїм електронним стереопроектом Strukturator. Куратор: Катерина Овчиннікова. Арт-менеджер: Ірина Боровець. Керівник проекту: Владислав Тузов.

 

Вхід на виставку CORPUSCULUM – вільний.