Алевтина Кахідзе допоможе перейти на «ти» із сучасним мистецтвом

З 1 до 6 червня у Києві відбудеться літня школа «З сучасним мистецтвом на ТИ» з художницею Алевтиною Кахідзе. Новий захід від «Культурного Проекту» пройде в стилі найкращих summer school західних університетів.

 

Ілюстрація до курсу із сайту «Культурного Проекту»

 

Курс складається з 5 днів теорії та практики про мистецькі засоби (рефлексія, провокація, субверсія, медіація, фасилітація), мистецький світ (ринок, ієрархічність, культура, тусовки), перформативність (нове мислення), класичне мистецтво (вміння трактувати).

 

Слухачі курсу разом з лекторами практично досліджуватимуть такі теми:

 

– «Засоби художників у мистецьких практиках: провокація, рефлексія, субверсія, медіація та фасилітація - як вони діють і де різниця?»;

– «Як сприймати класичне мистецтво і що є природою перформативності?»;

– «Як живе мистецький світ: про ринок, ієрархії та колекціонування»;

– «Найважливіша тема ультрасучасного мистецтва для автора курсу – Алевтини Кахідзе».

 

Заняття курсу «З сучасним мистецтвом на ТИ» відбуватимуться протягом тижня, – з понеділка по п'ятницю, – у групі з 15 осіб. Програма передбачає серію лекцій та практичних занять, серед яких: візит до галереї сучасного мистецтва, посадка клумби, авторські перформанси (спеціального створені для курсу Алевтиною Кахідзе).

 

Зареєструватися на курс, дізнатися про вартість навчання та детально ознайомитися із його програмою можна на сайті Культурного Проекту. Учасникам з інших міст організатори обіцяють допомогти з пошуком комфортного та фінансово прийнятного житла. Більш детальну інформацію можна отримати після реєстрації або за телефонами: (044) 200 85 85, (095) 493 04 04.

 

Джерело: culturalproject.org