Англієць, німець, француз та іспанець – про ландшафтну архітектуру в Києві

2 та 3 червня о 19:00 в креативному просторі MediaHub (м. Київ; вул. Суворова, 4/6) відбудеться зустріч із архітекторами із Великобританії, Німеччини, Франції та Іспанії. Вони розкажуть про перетин архітектури, мистецтва та урбанізму для сталого розвитку міста.

 

Про спікерів:

 

Markus Jatsch

 Архітектор і містобудівник у Німеччині та Великобританії та дипломований член Королівського інституту британських архітекторів RIBA. Він отримав знакові нагороди і премії, зокрема – Culture Award by the City of Munich та Shui On Land Star Architect Award. 

Olivier Phillipe 

Olivier Phillipe керує проектами Metropolitan Park of Saint-Ouen (площа “Les Glories Catalanes” у Барселоні) та проектом реконструкції Royal Air Force Museum у Хендон, Лондон. У 2011 році він викладав у Harvard University Graduate School of Design разом з двома своїми партнерами у рамках ландшафтної та урбаністичної дизайн студії.

Marti Franch Batllori 

 Ландшафтний архітектор у University of Greenwich і ESAB у Барселоні, є засновником і директором "EMF landscape architecture". EMF є міждисциплінарною практикою незалежних експертів в області міського і екологічного проектування на міжнародному рівні.

Jörg Michel 

 Засновник і власник POLA / Старший ландшафтний архітектор. Член Федерації німецьких ландшафтних архітекторів (BDLA - Bund Deutscher Landschaftsarchitekten). Член Міжнародної федерації ландшафтних архітекторів (IFLA). Член Палати архітекторів Берліна (Architektenkammer Berlin).

 

Події відбудуться англійською мовою. Вхід – вільний за умовами реєстрації.

 

Джерело: сторінка заходу в Facebook