Антон Логов осмислив події Євромайдану в проекті «Серцебиття»

1 грудня Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті та ТЦ “Globus” презентують мистецький проект Антона Логова “Серцебиття”.


Чотири роки тому, 1 грудня 2013-го, після брутального розгону учасників мирного протесту біля монумента Незалежності в центрі Києва зібралося півмільйонне народне віче, яке закликало громадян обстоювати свій цивілізаційний вибір і поставило владі вимогу покарати винних у побитті студентів-активістів. Банкова відповіла провокаціями, сльозогінним газом та кийками, однак революцію вже неможливо було спинити. Тоді вперше ми відчули потужний пульс усієї країни, соборне серцебиття нації, сповненої рішучості захистити свою гідність і свободу.

 

Антон Логов. Із серії “Серцебиття”

Усі зображення надано організаторами

 

Спробою мистецького осмислення подій Євромайдану, прагнення до змін, заглиблення в незриме ані для очей, ані для фото- й телеоб’єктивів явище консолідації суспільства, що вловлюється лише на рівні відчуттів та емоцій, постає проект “Серцебиття”.

 

Антон Логов. Із серії “Серцебиття”

 

“Пульс суспільства проявляється в розфарбованих мною світлинах Сергія Бабенка, Сергія Рістенка, Богдана Пошивайла та Олександра Сліпченка, які фіксують події на Майдані 2013–2014 років. Поруч співіснують мої графічні роботи із серії “Промова” зі словами, які спонукають до роздумів, дії та рішучості, а також твори із серії “Київські інсталяції”, що іронізують із сучасного культурного ландшафту Києва. Інсталяція абстрактно розмальованих коробок із картону – спогад про тих, хто вже пішов від нас назавжди, але залишився в пам'яті. Це також символ незалежного уявлення про світ. Основний наголос проекту ставиться на запитанні А чи згадають нас через сто або через двісті років?, – говорить Антон Логов.

 

Антон Логов. Із серії “Київські інсталяції”


Місце проведення виставки:ТЦ “Globus2”, (вхід за Стелою Незалежності), 1й поверх, виставковий простір, майдан Незалежності, 1, м. Київ.

 

Відкриття: 1 грудня о 18.00.