Антон Логов покаже “Інший простір” в рамках 220 Abstract ArtFest

27 червня, о 19.00, в рамках виставки  220 Abstract ArtFest, в Pavlovka Art Gallery, художник Антон Логов представить персональний проект “Інший простір”. Куратори — Ігор і Юлія Бєльські. Про проект розповідає сам автор.


Ця виставка розповідає про пошук людиною свого досвіду. Як життєвого, так і метафізичного. Іноді нам здається, що життя заграє з нами, а іноді і ми самі граємось з ним. В цьому нам допомагають інтернет, телефони і віртуальний простір нашої уяви. Граючись, ми не помічаємо, як втрачаєм дорогоцінний час, що дуже швидко спливає.

 

Усі зображення надано художником


Перша частина експозиції виставки складається з декількох абстрактних полотен в нейтральній сірій гамі, яка передає відчуття меланхолії. На їхніх поверхнях візуалізуються шляхи різних життєвих напрямів. В цих роботах відчувається ностальгія за полотнами Ватто, або Тернера. 

 

 

Друга частина виставки — серія графічних робіт з використанням обмальованого олівцем силуету айфона, який вже став символом нашого часу. Ці роботи трохи  нагадують дитячу творчість, або її безпосередність. Коли дивишся на них, виникає відчуття, що дитинство десь поруч. Плавні лінії і плями, немов сперечаються зі співставленим жорстоким і прагматичним світом реальності і соцмереж. Ці малюнки зроблені в кольоровій і емоційній манері.

 

Антон Логов


Я, як художник, завжди знаходжусь у пошуку свого простору, нових сенсів і відчуттів.

 

Виставка триватиме до 5 липня.