"Архів. Фотофонд на пам'ять": розмова про фотографію

26, 28 та 29 вересня в рамках фотопрограми "Архів. Фотофонд на пам’ять" в PinchukArtCentre відбудеться ряд заходів, впродовж яких пройде обговорення питання дослідження та архівації фотографічної спадщини України, стратегії підтримки та розвитку фотографічного мистецтва. Платформа освітньої програми арт центру проведе лекцію на тему сучасної фотографії, оглядову екскурсію по роботах Сергія Браткова та Групи швидкого реагування у форматі work in focus, а також відкриту діскусію, впродовж якої ми спробуємо знайти відповіді на актуальні для української фотографії питання.


Куратор фотопрограми: Ярослав Солоп.

 

 

Календар заходів у рамках фотопрограми PinchukArtCentre «Архів. Фотофонд на пам’ять»:

 

26 вересня, 19.00  вступна лекція, яка допоможе сформувати поняття сучасної фотографії, а також пояснить, чому фотографію необхідно вважати незалежним напрямком у мистецтві. На лекції ми поговоримо про українську фотографію, напрямки, школи і окремі імена. Лектор: Аліна Сандуляк  мистецтвознавець, дослідник фотографії.

 

Зареєструватися.

 

28 вересня, 19.00  зустріч у форматі work in focus за участі Ігоря Манко, фотографа, дослідника фотографії, та Тетяни Кочубінської, куратора виставки "Провина", на якій представлено твори Сергія Браткова та Групи швидкого реагування (Сергій Братков, Борис Михайлов та Сергій Солонський). Формат спілкування work in focus дозволить більш глибоко зрозуміти значення окремої роботи у виставці та розширить кордони сприйняття акціонізму як механізму привернення уваги суспільства до проблем сучасності.

 

Зареєструватися.

 

29 вересня, 19.00  круглий стіл / відкрита дискусія, під час якої ми спробуємо знайти відповіді на актуальні для української фотографії питання. Учасники круглого столу: Катерина Радченко (куратор, директор міжнародного фотографічного фестивалю Odessa // Batumi Photo Days), Костя Смолянінов (куратор, фотограф), Ігор Манко (куратор, фотограф, дослідник фотографії), Віктор Марущенко (засновник фотошколи Віктора Марущенка, фотограф), Олександр Ляпін (куратор, фотограф), Маша Хрущак (куратор, мистецтвознавець), Льоля Гольдштейн (куратор, оглядач). Модератор: Аліна Сандуляк.

 

Зареєструватися.

 

Участь безкоштовна.