Масштабний концерт у Мистецькому Арсеналі

Завтра, 22 вересня, о 20:00 у Мистецькому Арсеналі відбудеться масштабна кульмінація фестивалю сучасної академічної музики "TOUCHPOINTS/ТОЧКИ ДОТИКУ": концерт Armonia Ludus Orchestra за участі солістів Джунії Макіно (Junya Makino), скрипка (Японія-Швейцарія), Дмитра Пашинського, кларнет (Україна) та диригента Михеїла Менабде (Грузія-Україна-Австрія).

 

Вперше в Україні буде виконано Концерт для скрипки з оркестром класика ХХ століття Дьордя Лігеті.

 

Тут і далі на фото: концерт-відкриття Kyiv Contemporary Music Days 11.12.2015 в Мистецькому Арсеналі

 

"Легендарний, масштабний, при цьому нескінченно глибокий і цікавий твір, скрипковий концерт Лігеті донині можна почути лише у виконанні кращих солістів, оркестрів та диригентів світу. Це пов’язано з його неймовірною складністю: як технічною, так і художньою. Це велика відповідальність і виклик для музиканта: донести концерт Лігеті до слухача. Без перебільшення, це велика подія у світі української музики: через 23 роки після того, як твір було написано, його буде презентовано українській публіці", — Альберт Саприкін, засновник Kyiv Contemporary Music Days

 

"Eclipse" для кларнету і 13 інструментів сучасного французського композитора Яна Мареша Armonia Ludus виконає разом із солістом Дарко Хорватічем (Сербія-Австрія), співзасновником Kyiv Contemporary Music Days, що приїжджає спеціально з міста Грац (Австрія). Творчість Яна Мареша продовжує традиції французької композиторської школи, базуючись на векторі руху від елегантності звукових пошуків імпресіоністів до структурної чіткості П’єра Булєза.

 

 

 

Витончений та майстерно написаний твір естонської композиторки Гелени Тульве "Where Two Seas Meet?" буде представлено українській публіці музикантами Armonia Ludus Orchestra. Гелена Тульве працює на стику світоглядних концепцій Сходу та Заходу та вдало синтезує в своїй музиці суто європейські тенденції роботи зі звуком з інтересом до східної культури та менталітету.

 

Окрім того, публіка зможе почути прем’єру твору молодого українського композитора Адріана Мокану — "Sólo queda el desierto" для великого оркестру, що написаний спеціально для цього концерту.

 

Сторінка події у Facebook.

Придбати квиток.