ArtHuss перекладе автобіографію Марини Абрамович українською

Видавництво ArtHuss придбало права на український переклад автобіографії зірки сучасного перформанса – Марини Абрамович. Книжка «Walk Through Walls» була опублікована наприкінці 2016 року.

 

Це розповідь про життя найбільш знаної художниці, котра працює в жанрі перформансу, повна страху, болю, виснаження, небезпеки та безкомпромісного прагнення розширювати емоційні та духовні обмеження. Критики називають книжку «неймовірним перформансом», що повниться неймовірною щирістю, а також ця книжка дає можливість зазирнути «у серце та блискучий розум художниці, котра є квінтесенцією постмодерної доби» (Publishers Weekly).

 

Фото: Amazon.com

 

Книжка містить велику кількість фотографій із особистого архіву художниці та документацій її всесвітньо відомих перформансів.

 

Видання вийде в серії Ukrainian Art Book, що знайомить із найкращими взірцями перекладного та українського нон-фікшн, а також перлинами сучасної літератури. Минулого року в серії Ukrainian Art Book були опубліковані бестселер Сари Торнтон «33 митці у трьох», дослідження українського письменника Олександра Михеда «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн», вибрані оповідання культового російського письменника Віктора Єрофєєва «Тіло», а також путівник по історії сучасного мистецтва Вілла Ґомперца «Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі», що мали широкий розголос серед читачів.

 

Нагадаємо, що роботи Марини Абрамович, Демієна Гьорста, Ай Вейвея та інших зірок сучасного мистецтва українські глядачі зможуть побачити на виставці «Крихкий стан», що відкриється в PinchukArtCentre 17 червня 2017 року.

 

Слідкуйте за новинами видавництва у Фейсбук та в Інстаграмі.