Artist talk: "Тонкі матерії" та мода

15 серпня о 19.00 у київському ЦУМі  у рамках виставки «Тонкі матерії» пройде Artist Talk із талановитою молодою художницею зі Львова Василиною Буряник.

 

Автор монументальних робіт, виконаних з синтетичних та натуральних тканин методами пришивання в прикріп, а також пропалювання та спеціального друку на тканині, розповість про концепцію своїх унікальних полотен. Крім того, поділиться фактами успішних колаборацій між художниками та фешн-дизайнерами, а також представить власне бачення взаємодії сучасних українських авторів та відомих брендів одягу.  

Фото надане організаторами


«Роботи Василини сповнені цікавих сюжетів про міфічних істот. Вони ніби віддзеркалюють творчо невичерпний світ фауни та флори. Тема – у тренді сьогодення. Так само, як і взаємодія художнього концептуального мистецтва та моди», – директор Sky Art Foundation Юлія Островська.

 

Виставка «Тонкі матерії» триватиме до 20 серпня, вхід для охочих – вільний. Організатор заходу – Sky Art Foundation. Партнери – ЦУМ та Business Gallery Ukraine.  

 

Вхід на Artist Talk для усіх охочих – вільний.  


Про художницю:
Василина Буряник народилася у 1985 році на Закарпатті. У 2010 закінчила Львівську національну академію мистецтв, відділення художнього текстилю. Авторка брала участь у численних національних та міжнародних виставках, пленерах та резиденціях. На її рахунку п’ять індивідуальних проектів та більше 20-ти групових. Учасник стипендіальної програми Міністра культури та спадщини Республіки Польща “Gaude Polonia” у 2013 році. 

 

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів.