«АРТПОЛЕ: Приховані світи» в Харкові

14 квітня о 18:00 в Харківській муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15) відкривається виставка «АРТПОЛЕ: Приховані світи». Вона покаже фото об’єктів ленд-арту з фестивалю «АртПоле», що протягом 12 років його існування були створені в Івано-Франківській, Луганській, Одеській, Вінницькій областях і в Криму, а також їхніх «двійників» у просторах великих міст.

 

Володимир Кузнецов. «Музей» (2010, Куяльник, Одеська обл.)

 

Цього разу до експозиції увійшли роботи таких авторів: Володимир Бахтов, Петро Бевза, Анатолій Бєлов, Мирослав Вайда, Андрій Гуренко,  Жанна Кадирова, Денис Ковалевський, Ярослав Козяра, Віталій Кохан, Володимир Кузнецов, Олександр Нікітюк, Олексій Литвиненко, Олег Олійник, Ярослав Присяжнюк, Ілона Сільваші, Дар'я Фісай, Ліза Шміц, Адель Ягібекова, Сергій Якунін. Автор фото – Вадим Ільков.

 

Володимир та Тетяна Бахтови. «Гербарій» (2011, Бахчисарай, Крим)

 

«Об’єкти, що створювались на АртПолі, у вигляді фотографій незабаром потраплять в простір галерей. Це їх нове життя, де до творчої енергії  художників додається особливе сприйняття фотографа, а також бачення й рефлексії – у вигляді текстів – щодо тих об’єктів, які лишилися тільки в уяві», – повідомляють про проект його організатори.

 

Петро Бевза. «Істота» (2004, Шешори, Івано-Франківська обл.)

 

Віталій Кохан. «Дуже тихий об'єкт» (2014, Уніж, Івано-Франківська обл.)

 

Андрій Гуренко. «Мушля» (2006, Шешори, Івано-Франківська обл.)

 

Анатолій Бєлов. «Мандрівні топографічні знаки»  (2014, Уніж, Івано-Франківська обл.)

 

Мирослав Вайда. «Сонячна клепсидра» (2007, Воробіївка, Вінницька обл.)

 

Виставка «АРТПОЛЕ: Приховані світи» триватиме в Харкові до 30 квітня.

 

 

Фото – з офіційної сторінки події в Facebook