«АртПоле» прокладе мистецьку стежку від Карпат до Криму

Мистецька агенція «АртПоле» ініціює проект «:::стежка::: ». Він позиціонується як серія художніх ілюстрацій, які зображуватимуть українські та польські митці на громадських об’єктах (стіни, трамваї, паркани, сходи, комини, велосипедні доріжки) у різних містах України. Таким чином ініціатива залишить «яскравий візуальний відбиток, що нагадуватиме про Крим, підтримуватиме зв’язок із ним і відкриватиме шлях до повернення».

 

«В умовах тиску, який спостерігаємо зараз в Криму, й певного ігнорування кримських питань на материковій Україні, мистецтво залишається однією з небагатьох можливостей зберігати такий зв’язок», – повідомляє «АртПоле».

 

Ілюстрація до проекту «:::стежка::: »

 

До створення «Стежки» долучився кераміст Рустем Скібін, а також українські та польські художники: Артур ВабікАндрій ХірЯрема СтецикОлександр Нікітюк. На початковому етапі проекту вони створять графічні зображення у трьох містах – Києві, Вінниці та Чернівцях.

 

Кримськотатарські візерунки Рустема Скібіна

 

Проект є продовження мистецьких заходів «АртПоля» в Криму, серед яких – фестиваль «Східні ворота. АртПоле-Крим» (жовтень 2011 р.), серія дискусій, відкритих лекцій та кінопоказів «ПРО КРИМ» в Одесі (вересень 2014 р.) та кримський день на фестивалі Docudays UA (березень 2015 р.).

 

Андрій Хір в роботі над проектом «Забобони»

 

Нині «АртПоле» збирає кошти на реалізацію проекту на платформі краудфандингу «Спільнокошт». Фінансово підтримати ініціативу  «:::стежка::: » можна за посиланням.

 

Джерело: biggggidea.com