«АртПоле» запрошує на «Планету Голосієво»

У серпні мистецька агенція «АртПоле» проведе серію «домашніх» заходів у Києві. Серед них – виставки, кінопокази та музичні концерти.

 

Ілюстрація до проекту

 

Програма проекту «SUM of SUN / музика, кіно, спостереження / планета Голосієво»:

 

15 серпня у Національному центрі Олександра Довженка (вул. Васильківська, 1):

 

18:00 – відкриття виставки «АртПоле: приховані світи», зустріч з художниками 
20:00 – показ фільму «Еротикон» (Чехословаччина, 1929, режисер Густав Махати) у музичному супроводі квартету FORMA (Прага). Вхід – 80-100 грн.

 

22 серпня на території Головної астрономічної обсерваторії НАН України (вул. Академіка Заболотного, 27) – екскурсії, відкриття арт-об’єктів у просторі та спостереження за зоряним небом за участі українських і чеських митців.

 

29 серпня в Національному центрі Олександра Довженка – концерт гурту «PortMone» (Мінськ).

 

«Протягом 12 років АртПоле відбувалося на різних локаціях. Нарешті ми вирішили побути вдома і запрошуємо вас до себе – в Київ, на Голосієво. Несподівано з’ясували, що наше Голосієво – це не лише найбільша зелена зона столиці, національний парк, літні кінотеатри, які чекають на повернення глядачів, прадавній ліс, озера і птахи, зірки, а ще і астероїд», – розповідають про проект організатори.

 

Проект реалізовується у рамках міжнародної програми Tandem (програма обміну культурних менеджерів, ініціатива European Cultural Foundation, Амстердам, та MitOst, Берлін) за підтримки Чеського центру у Києві.

 

Джерело: сторінка заходу в Facebook