ArtUkraine Gallery покаже аудіовізуальний перформанс від SYNXRON

ArtUkraine Gallery запрошує відвідати аудіовізуальний лайв перформанс від SYNXRON, який відбудеться 26 квітня о 20.00. SYNXRON – Serge SynthkeyYura Miron і Taya Kabaeva – команда, яка разом з художнецею Анною Мироновою працювала над створенням проекту «За течією» в рамках якого і пройде перформанс. 

 

Спеціальний гість: хореограф і режисерка мультимедійних проектов з Берліну Марія Пяткова (Zhivaja Forma).

 

Усі зображення надано організаторами


SYNXRON створить у реальному часі синхронізований потік саунду і віжуалу: музична складова базуватиметься на електронних та етнічних інструментах, а візуальна – створюватиметься у віртуальній реальності, проявляючись на полотнах художниці за допомогою проекторів.

 

 

Аудіовізуальний лайв перформанс від SYNXRON – це не тільки унікальний івент за своєю складністю технічної реалізації, а й чуттєвий досвід занурення у мистецтво, плинність природи, тимчасовість відчуттів.

 

Проект «За течією» є нічим іншим, як пошуком внутрішнього зв'язку між явищами природи, формами і різними видами руху, тим самим утвердженням руху, як внутрішньої сутності речей, а природи – як ідеалу досконалості і гармонії. Автори проекту формують середовище, яке змушує слідувати за його внутрішніми трансформаціями та змінами водночас споглядаючи циклічність цих змін. Чи можливо було б відчути будь-які перетворення, якби не існувало постійного руху і чи можливе існування, без постійної кінетичної енергії? 

 

Вартість вхідного квитка 150 грн