ArtUkraine Gallery запрошує на екскурсію виставкою Оксани Мась

ArtUkraine Gallery запрошує на останню екскурсію у цьому році виставкою Оксани Мась «Духовні міста» з відомою київською медіаторкою Ольгою Шамрай.

Унікальна виставка «Духовні міста» всесвітньо відомої української художниці Оксани Мась прибула до Києва із Мілану, де була показанау у Музеї сучасного мистецтва MA*GA (Італія). 

В ArtUkraine Gallery представлено понад 30 робіт — з проекту «Духовні міста» та колекційні твори різного періоду. Принцип формування експозиції важко пояснити раціональною логікою, скоріше це інтерпретація сновидінь художниці, у яких поєдналися важливі для людства теми — культурний код людства, духовні міста та реальне життя. Пошук культурного коду хужодниця починая з епохи відродження, що представлена у інсталяції Sketch for Horse і продовжує до сучасних «Духовних міст», що виконані у інноваційній техніці автора. Востаннє музейну виставку Оксани експонували 10 років тому. 

 

Зображення надано ArtUkraine Gallery

У «Духовних містах» місто постає як простір, у якому відкладається досвід народу, символ людських зв’язків. Художниця представляє архітектурний макет не просто як фіксацію сукупності будівель і доріг, а як самостійний мистецький жанр, що стає підґрунтям для найрізноманітніших тлумачень. Культові споруди у ньому — вершина вираження архітектурних цінностей. Для цього проекту Оксана Мась використала плани реальних соборів, мечетей, знаменитих сакральних будівель, і розмістила їх в одній площині. Масштабний візерунок символізує єдиний простір для всіх, простір для думок і переживань, місце примирення, де кожен розуміє один одного.

 

Екскурсія відбудеться 30 грудня. Початок о 14.00.

 

Вартість вхідного квитка: 50 грн
Пільговий: 30 грн
Вартість екскурсії: вартість вхідного квитка
Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень) для: дітей до 12 років, інвалідів 1,2 категорії, багатодітних родин, військовослужбовців, учасників АТО, УБД, членів родин загиблого ветерана війни (у т.ч. Небесної Сотні), працівників музеїв та Спілки художників України.


 

* * *
Оксана Мась  українська художниця, родом з Одеси. На даний час проживає та працює у Іспанії. Художниця відома своєю арт-інсталяцією “Вівтар націй”, створеною з понад 3 млн. дерев’яних яєць з зображеннями людських гріхів, страхів та бажань. Проект представляв Україну на Венеціанському бієнале у 2012 році і став найбільш обговорюваним у серед гостей фестивалю та світової мистецької спільноти. Художниця провела понад 80 персональних виставок по всьому світу. Ії роботи представлені у багатьох музеях сучасного мистецтва всього світу, зокрема у Чехії, Нідерландах, Іспанії, Німеччині, Швейцарії та США.