Бенксі показав Стіва Джобса біженцем

Британський стріт-арт художник Бенксі закінчив роботу над чотирма новими вуличними малюнками. Він залишив їх на стінах одного з найбільших у Європі таборів для біженців, що у французькому місті Кале.

 

Тут і далі – графіті Бенксі з табору в Кале

 

Один із малюнків зображує Стіва Джобса в образі мігранта з ранньою версією комп’ютера «Macintosh» і торбиною через плече та написом поруч: «Син мігранта із Сирії» (звідти походив біологічний батько Джобса). Інше графіті є сучасною інтерпретацією картини «Пліт “Медуза”» французького художника Теодора Жеріко. Ще одна робота демонструє хлопця, який дивиться у горизонт з підзорної труби, а згори на ній сидить падальник. Нарешті, під одним із тутешніх мостів відтепер можна знайти також помаранчевий вислів Бенксі: «Можливо, уся ця ситуація розсмокчеться сама собою» («Maybe this whole situation will just sort itself out»).

 

 

 

 

У вересні ART UKRAINE писав про намір Бенксі відвідати табір і передати туди матеріали, з яких було збудовано його парк «Dismaland». Таким чином митцю та його команді вдалося створити 12 нових об’єктів і гральний майданчик на території Jungle Refugee Camp.

 

Джерело: thisiscolossal.com