Благодійний аукціон на підтримку поранених бійців АТО

15 жовтня о 19:00 в Українському Домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться відкриття передаукціонної виставки робіт сучасного українського мистецтва. А через три дні, 18 жовтня, о 14:00 розпочнеться благодійний аукціон. Зібрані під час торгів кошти буде направлено на сучасне протезування бійців, які постраждали внаслідок боїв на сході України.

 

На торги буде виставлено колекцію зі 100 творів провідних вітчизняних художників, визнаних як в Україні так і за кордоном. Основну та найбільш цікаву частину колекції аукціону складають роботи відомих сучасних майстрів: О. Животкова, Т. Сільваші, А. Криволапа, О. Ройтбурда, В. Ралко, М. Вайсберга, П. Макова, О. Аполлонова, О. Придувалової, А. Максименко, А. Тертичного, К. Проценко, К. Гнилицької, М. Мамсікова, І. Ісупова, А. Логова, Т. Гершуні, І. Гайдая, М. Дондюка та багатьох інших.

 

О. Манн, Я не люблю натовп


Сьогодні наша держава переживає найтрагічніші часи за всю історію своєї незалежності. На сході України гинуть наші співвітчизники, захищаючи Батьківщину від зовнішнього агресора. Ми як ніколи розуміємо, що перемога можлива лише за умови консолідації усіх сил суспільства та колективної підтримки наших захисників. Саме тому українська арт-спільнота (провідні київські музеї, галереї та інші культурні осередки) долучилися до загальноукраїнського руху, започаткувавши суспільну ініціативу «АРТ-ФРОНТ», основною метою якої є регулярне проведення благодійних мистецьких акцій, спрямованих на військову та медичну підтримку українських бійців, які перебувають в зоні АТО.

 

М. Деяк, Мартіні