Бренд Polina Veller створив колекцію клатчів спільно з сучасними митцями

10 червня у Port creative hub відбудеться презентація спільного проекту бренду Polina Veller та сучасних українських художників. 

Поліна Веллер створила колекцію клатчів, візуальний образ яких був розроблений спільно із українськими художниками. 10 червня гості презентації зможуть побачити колекцію аксессуарів, а також оригінали художніх робіт, які були використані у проекті.

Клатчі Поліни Веллер — це інструмент залучення до актуальних тем і сучасного мистецтва, які також служать для задоволення практичних потреб у звичних речах-аксесуарах. 

 


«Оскільки мистецтво є найбільш інформативним засобом, мною були відібрані роботи із найбільш актуальними, сучасними темами українських митців, які автори дозволили надрукувати на лаконічній формі аксесуару. 

Вони розташовані в тому порядку щоб їх можна було прочитати як історію, від класики до сучасного мистецтва, від класичних прийомів зображення до новаторських. Також я акцентувала увагу на тих роботах, де художники інтерпретували класичні теми раннього періоду, наприклад, «Пейзаж» Ксенії Гнилицької або «Бурлаки» Олександра Лідаговського.

Ми, творці, часто забуваємо про почуття глядача, ми думаємо, що нас можна зрозуміти і так, що наші знаки і так зчитуються — але насправді все не так, і тут приходить на допомогу класика, яку має знати кожна культурна людина, інакше їй будуть закриті двері до сучасного мистецтва: адже до цих дверей ще потрібно дійти і навіть навчитись ходити… У цих роботах ми зчитуємо той чи інший стиль за певними візуальними знаками, при погляді на них — милуємось і радіємо від тонкого гумору художників, які переосмислюють класичні образи та грають з ними. І при погляді на ці роботи народжуються нові думки і теми для розмов — і це чудово, тому що діалог народжує істину, а мистецтво виступає способом комунікації», — коментує дизайнерка.

У проекті взяли участь резиденти програми PortArtStudio: Євген Самборський, Роман Михайлов, Віталій Кохан, Катерина Бучацька, Антон Логов, Павло Маркман, а також художники: Анна Звягінцева, Олександ Лідаговський, Євген Самборський, Олександр Ройтбурд, Олексій Сай, Жанна Кадирова, Микита Кадан, Ксенія Гнилицька, Влада Ралко, Анатолій Бєлов, Ілля Чічкан, Юлія Бєляєва, Давід Чічкан, Франсуаза Оз та Богдан Перевертун.

Музичний тон вечірці-презентації буде задавати Anatoly Belov Beefcake beefcake tears (live) Experimental electronics

Коли: субота, 10 червня, 19.00
Де: Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька, 10А 

 

Фейсбук

* * *
Поліна Веллер (Polina Veller) — українська фешн-арт дизайнерка альтернативної моди. В активі дизайнерки співробітництво із музикантами, режисерами театрів та кіно. Представляла кураторську програму «Fashion — Art» на фестивалі сучасної культури «Гогольfest» та Ukrainian Fashion Week. Поліна відома своїми роботами з таких матеріалів як: пластик, сітка та банерами художніх афіш міста Києва. Логотип Polina Veller — морський коник.