Британська Рада готує арт-стипендії на вивчення англійської мови

Британська Рада в Україні розпочинає прийом заявок на отримання стипендій на вивчення англійської мови для представників сфери культури та мистецтва. П’ятнадцять переможців отримають змогу пройти річний курс англійської за гнучкою системою навчання в школі Британської Ради (м. Київ; вул. Г. Сковороди, 4/12).

 

 

До участі в конкурсі на стипендії запрошуються арт-менеджери, митці, журналісти із відповідною спеціалізацією, а також ті, хто останні три роки працювали у галузі культури. П’ятнадцять номінантів стипендії будуть обрані журі у складі представників мистецького відділу та навчального центру Британської Ради. Основним критерієм відбору стане потужна мотивація та обґрунтування того, як стипендія вплине на подальшу кар’єру та діяльність конкурсанта.

 

Графік конкурсу:

 

1 вересня – оголошення конкурсу та прийому заявок

11 жовтня – кінцевий термін подачі заявок

12-18 жовтня – розгляд заявок і визначення переможця

19-21 жовтня – повідомлення переможців

 

«Британська Рада щаслива надати можливість професіоналам культурної сфери підвищити свій рівень знань англійської мови. Це дозволить представити їх творчість більш широкій аудиторій та зміцнити зв’язки між Україною та Великобританією в галузі креативних індустрій», – коментує ініціативу директор Навчального центру Британської ради в Україні Пол Кімм.

 

Британська Рада надає арт-стипендії на вивчення англійської мови вже вдруге. Минулоріч її володарями стали: журналіст, сценарист та драматург Оксана Савченко; відома українська скрипалька Богдана Півненко та художній керівник Міжнародного фестивалю сучасного танцю Zelyonka-Fest Антон Овчінніков.