Британський митець та науковець Кен Вайлдер прочитає низку лекцій у Києві

З 16 до 25 лютого в Києві пройдуть Дні британського дизайну та креативу. Програма складатиметься з низки заходів, серед яких виставка-інсталяція, лекції, круглий стіл з британським митцем та науковцем, професором Лондонського університету мистецтв (University of the Arts London) Кеном Вайлдером, відео-інсталяція проектів та робіт інтер’єрного дизайну студентів та викладачів Коледжу мистецтв в Челсі (Chelsea College of Arts) та інше.

 

Лондонська Національна галерея  

Художнику й досліднику Кену Вайлдеру (Ken Wilder), головному гостю програми, вдається поєднувати відразу кілька напрямків діяльності — обіймати посади керівника магістерської програми та викладача просторового дизайну у Коледжі мистецтв в Челсі, займатися власною творчістю, створювати дивовижні просторові інсталяції та відео-проекції для найкращих галерей Європи, а також публікуватися у виданнях про кіно та естетику: Filmwaves, Moving Image Review Art Journal, The British Journal of Aesthetics, Image&Narrative.

Науковець займається розвитком новітніх технологій в архітектурі та інтер'єрному дизайні, знаходить способи поєднувати різноманітні види сучасного мистецтва й створювати технологічно-інноваційні арт-об'єкти. Зараз митець працює над створенням скульптурних інтерактивних інсталяцій, які включають також і відео-проекції.


Його проекти реалізуються у стінах Лондонського Університету Мистецтв та провідних музеїв Британії і Європи.

17 лютого в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварській проспект, 15) відбудеться лекція Кена Вайлдера на тему "Втручання в архітектуру: специфічні інсталяції для відчуття простору". Тема буде особливо цікава для практикуючих дизайнерів інтер'єрів і тих, кому близьке візуальне та просторове мистецтво. Гість розповість про свої творчі проекти та експерименти з простором інтер'єрів та екстер'єрів. Початок о 16.00. Вхід вільний.

 

У суботу, 18 лютого, у приміщенні школи CANactions (Київ, вул. Лаврська, 16) Кен Вайлдер прочитає лекцію на тему "Філософія. Простір. Оповідання", у рамках якої покаже та прокоментує роботи студентів Коледжу мистецтв в Челсі. Під час візиту до CANactions дослідник також повторно прочитає лекцію "Втручання в архітектуру...", про яку йшлося раніше.

 

Початок лекторію в CANactions — о 14.00. Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

 

Мова заходів — англійська.


Дні британського дизайну та креативу пройдуть за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та співпраці офісу SBID з Лондонським університетом мистецтв (University of the Arts London), який в Україні представляє компанія ДонСтрім.

 

ПОВНА ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

Партнери: DonStream, British Airways,SBID, British Council, UAL, Chelsea College of Arts, Domio Home Interiors, Nataly Bolshakova Interiors.