Bursa gallery покаже “Властивості ТІЛ”

1 червня о 19.00 в арт-просторі Bursa gallery (м. Київ, вул. Костянтинівська 11В) відбудеться відкриття виставки “Властивості ТІЛ”. Проект представить роботи Марії Плотнікової, Євгенії Мякішевої, Аліси Горшеніної, Дарина Голови, Олександри Плавінскої та Дарини Бреслер.

 

«Властивості тіл» — виставка-роздум про зовнішню видимість і внутрішню динаміку тіл та об'єктів. Нелінійність, спотворені смисли й химерні, неймовірні метаморфози ми бачимо в світі розумінь і сприйняття. Але фізичні об'єкти залишаються незмінними в постійно мінливому світі ідей.

 

Уява художника наділяє матеріальні об'єкти властивостями, змінює навколишню дійсність навколо них, веде глядача з площини в світ образів та ідей.

 

 

Об'єкти представлені на виставці — це фантазія про те, щоб було б, якби наші тіла змінювалися так само довільно як реальність навколо. У нас є тіло й обличчя, думки й думки, нас оточують предмети та нам здається ми можемо все це контролювати. Але тіло — теж ідея, і в залежності від точки зору й кута погляду воно може приймати жахливі або невимовно витончені форми.

 

Куратори виставки: Саша Кулак та Юля Курмангаліна.

 

Виставка триватиме до 1 липня 2018 року.