«Час уперед» в Щербенко Арт Центрі

Персональний проект Сергія Кайдака «Час уперед (Timeline)» з 17 жовтня буде представлено в Щербенко Арт Центрі. Це виставка графіки білоруського художника, де глядачі матимуть можливість побачити малюнки, створені в період із 2009-го по 2013-й рік.

 

Назва натякає на специфіку проекту, в рамках якого можна буде ознайомитися з результатом п’ятирічного творчого процесу. Сергій Кайдак створював роботи, кожна з яких відображає певний момент, емоцію, дуже особисте, проникливе і неповторне переживання художника. Переживання, миттєво передане в художній мові, за допомогою олівця і акрилової фарби.

 

Автор проводить паралель: «Це як сімейний альбом: переглядаєш його, розумієш, чому ти такий сьогодні і навіть можеш прогнозувати себе завтрашнього. Ось і ці малюнки декількох років будуть виставлені для того, щоб можна було прослідкувати за плином часу. Учора було таким і саме тому переросло в таке сьогодні. А завтра може бути краще...»

 

Сергій Кайдак, Без назви, 2011

 

Подібно до яскравих спогадів з минулого, у кожної з робіт є своя передісторія, відома лише автору. «У глядача ж вони викличуть свої власні асоціації, і цього достатньо. Кожному своє».

 

Більшість своїх робіт Сергій Кайдак називає незакінченими, але ця незавершеність не випадкова: «... наче фраза: не вірш, не поема, не роман, а просто фраза». Тим не менш, проект «Час уперед (Timeline)» представляє собою не простий набір фраз, а захоплююче оповідання.

 

Сергій Кайдак, Без назви, 2013

 

Відкриття: 17 жовтня, 19:00. Щербенко Арт Центр, вул. Михайлівська, 22-в

Виставка працюватиме до 8 листопада.