«чеLOVEки»: живопис про живе

Сьогодні, 10 березня, в Муніципальному центрі сучасного мистецтва (м. Івано-Франківськ; вул. Шевченка, 1) розпочинається експонування проекту «чеLOVEки» від творчого тандему GAP year (Gaieva&Panchyshyn). Відкриття виставки – о 16:00.

 

 

Живописні твори виставки «чеLOVEки» присвячені темі браку живого спілкування в епоху нових технологій. На думку авторів, саме з такого спілкування і з’являється любов – між матір’ю та дитиною, між хлопцем і дівчиною, між давніми друзями, між своїм зовнішнім та внутрішнім голосом. «Проект закликає не витрачати час на “світ ілюзій”, не ховатися від справжності відчуттів за вигаданими профілями», – запевняють організатори проекту.

 

GAP year – творче угрупування, в яке входять Аліна Гаєва та Лесь Панчишин. Аліна Гаєва народилася 2 листопада 1986 року. 2010 року закінчила Придніпровську державну академію будівництва і архітектури за спеціальністю «архітектура». Лесь Панчишин народився в 1991 році. Закінчив Львівський державний коледж декоративного і народного мистецтва ім. І. Труша. Продовжує навчатися у Львівській академії мистецтв.

 

Виставка «чеLOVEки» триватиме до 31 березня. Потрапити на неї можна у будні з 15:00 до 18:00.