CLOSE UP & PRIVATE: ЛЕКЦІЯ СЕРГІЯ СВЯТЧЕНКА НА PHOTO KYIV FAIR

У рамках міжнародного арт-ярмарку Photo Kyiv Fair, 2 листопада о 13.00 відбудеться лекція українсько-данського художника Сергія Святченка «Наближене і Приватне. Стиль і мистецтво. Радикальні фотоіміджі як засіб соціокультурної комунікації». 

Усі зображення: fashionweek.ua


Сергій Святченко – знакова фігура у глобальному контексті сучасного мистецтва. Із 1990 року він працює у Данії (Віборг), встигнувши стати одним із найбільш відомих художників Данії, а також засновником некомерційної галереї. Це художник, який працює із колажем: у серії LESS-collage, яка стала автономним та унікальним напрямом фотомистецтва, митець розробив особливу колажну мову, яка стала медіатором між тими сферами життя, матриця яких покриває усе людство. Колективна пам'ять та індивідуальна історія, поп-культура та політика, наукові факти та образні уявлення колажуються Святченком на монохромному тлі з тим, щоб підсилити зв'язок та контрастність елементів.

 

Інтернет-проект Close Up & Private – персональна розробка Сергія Святченка, ключової ідеєю якої став новий погляд на моду.  Фотограф переосмислив поняття стилю і зосередив увагу на класичні елементи одягу. Проект набув широкого розголосу й привернув увагу деяких всесвітньо відомих брендів одягу та модного глянцю.  Зокрема, CUAP співпрацювали з Costume National, Harris Tweed, Mismo, Dickies, Magasin du Nord та іншими. Сам Святченко був визнаний найстильнішим чоловіком Данії за версією данського журналу ЕUROMAN, а L`Officiel Hommes Germany назвали Сергія «пан провокатор».

 

Photo Kyiv Fair –  міжнародна арт-ярмарка, яка має на меті об'єднати фотографів, кураторів та галеристів з усього світу. На території в 2500 м3 буде представлено понад 500 фотографій музейного рівня, свою творчість покажуть понад 100 авторів. Упродовж 4-х днів в Україні можна буде побачити та придбати роботи зірок світової фотографії.

 

Локація: CHICAGO Central House, вул. Антоновича, 44, Київ