"Цукрова демократія" ірландських митців в ІЗОЛЯЦІЇ

У четвер, 22 вересня, о 19.00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ (Київ, вул. Набережно-Лугова 8) запрошує на відкриття інтерактивної скульптурної інсталяції "Цукрова демократія"

 


Ірландські митці Брендан Джеймісон та Марк Ревелз створювали цукрові скульптури в Centre Pompidou (Париж), Tate Modern (Лондон), 798 Art District Ltd. (Пекін) та багатьох інших країнах світу. У Києві на території креативної спільноти IZONE митці спорудили інсталяцію з цукру, в центрі якої — модель київського Будинку вчителя та супрематичні архітектони Казимира Малевича. 


Ці емблематичні споруди відсилають до історії української культури та її нереалізованого потенціалу, який ще належить осмислити та актуалізувати. Будинок учителя, де у 1917-1918 роках розміщувався перший український парламент, уособлює місце, де культура та освіта творять демократію. Навколо цієї споруди виростають чудернацькі футуристичні будівлі, створені ірландськими митцями та українськими студентами-архітекторами.


На відкритті всі відвідувачі матимуть унікальну нагоду разом із Бренданом Джеймісоном та Марком Ревелзом збудувати власні споруди з цукру. У грайливий та невимушений спосіб проект Цукрова Демократія оспівує силу колективної співпраці та заохочує всіх глядачів долучитися до її створення, незалежно від віку, статі, культури або національності.


Більше про проект: http://izolyatsia.org/ua/project/sugar-democracy