«Дефіляда у Москві» Василя Кожелянка

18 березня «Видавництво Старого Лева» запрошує на «літературну провокацію». А саме – на презентацію перевидання книжки Василя Кожелянка «Дефіляда у Москві». Вона розпочнеться о 18:00 в книгарні «Є» на Золотих Воротах (м. Київ; вул. Лисенка, 3). Про видання говоритимуть літературознавець Ростислав Семків, а також письменник і художник Анатолій Дністровий.

 

 

Хоч Василь Кожелянко написав «Дефіляду в Москві» в 1997 році, але, на думку видавців, книжка не лише не втратила актуальності, а з часом набула нових смислових відтінків. Твір відносять до жанрів «альтернативної історії» та «політичного фентезі».

 

«Що було б, якби історія 75-річної давності повернула в інше русло? Якби Друга світова закінчилася перемогою іншої сторони? Якщо підходити до цих питань з усією серйозністю, то можна голову зламати від припущень і фактів. Натомість, якщо подивитися на такий варіант розвитку подій з гумором та іронією…Вийде, без сумніву, незвичний, провокативний, іронічний і водночас глибокий роман Василя Кожелянка», – запевняють організатори заходу.

 

 

Василь Кожелянко (1957-2008) – український письменник, поет, журналіст, політичний аналітик. Народився і більшу частину життя прожив у селі Кам’яна Сторожинецького району Чернівецької області. Випускник філологічного факультету Чернівецького університету. Працював журналістом у провідних чернівецьких та львівських виданнях. Автор понад 15 книг прози та поезії, а також кількох п’єс. Його називають засновником жанру «альтернативної історії» в українській літературі.