Дискусія з Василем Цаголовим та Алевтиною Кахідзе в PinchukArtCentre

У суботу, 14 червня, о 15:00 у PinchukArtCentre відбудеться публічна дискусія за участі художників Василя Цаголова та Алевтини Кахідзе у рамках персональної виставки Кахідзе «TV Studios / Кімнати без дверей». Ця експозиція  відкрила серію виставок у рамках нового проекту «PAC-UA Переосмислення», ключова ідея якого полягає у дослідженні  впливів та зв’язків між українською арт-сценою сьогодення та мистецькими практиками минулого. 

 

Василь Цаголов та Алевтина Кахідзе поговорять про ідею переосмислення, а також,  зокрема, про переосмислення інсталяції Василя Цаголова «Студія твердого телебачення» (1998), до якої Кахідзе звертається в своїй роботі «TV Studios / Кімнати без дверей». Окрім того, вони проаналізують роль ЗМІ в конструюванні реальності та важливість цього в мистецькій практиці.

 

У зв'язку з обмеженою кількістю місць у залі реєстрація обов’язкова.

 

 

 

Цього ж дня, 14 червня, о 18:00 у PinchukArtCentre відбудеться перформанс Алевтини Кахідзе в рамках її персональної виставки «TV Studios / Кімнати без дверей», яка відкрила нову серію експозицій в рамках проекту «PAC-UA Переосмислення». Ключова ідея проекту «Переосмислення» полягає у дослідженні зв’язків та впливів між українською арт-сценою сьогодення та мистецькими практиками минулого.

 

У проекті «TV Studios / Кімнати без дверей» Алевтина Кахідзе звертається до інсталяції Василя Цаголова «Студія твердого телебачення» (1998), а саме до його висловлювання стосовно телебачення, згідно якому «те, що ми розуміємо під реальністю, насправді було створено у стінах телевізійної студії». Кахідзе розвиває цю ідею: будь-яку реальність можливо інсценувати, а її сприйняттям можна маніпулювати. 

 

Міняючи місцями дійсність і вигадку, Кахідзе пише історії, в яких правда здається вигаданою, а вигадка сприймається як правда. Впродовж роботи виставки художниця представляє п’ять перфомансів, що базуються на її історіях та потім демонструватимуться у форматі телевізійних новин у рамках її проекту у PinchukArtCentre.

 

Графік проведення майбутніх перформансів:

21 червня 19:00 

 

Перформанси відбуваються на 4-му поверсі арт-центру в просторі «PAC-UA».