Дитяча програма PinchukArtCentre на ці вихідні

У суботу, 31 травня, о 14:00 у PinchukArtCentre відбудеться заняття на тему «Творення історії» для дітей 11-12 років. Під час цієї зустрічі діти поговорять про місце історії в житті людини, мету її вивчення, визначні дати та особливості переживання історичних моментів.

 


 

Діти розглянуть твори Яна Фабра, присвячені колоніальному минулому Бельгії, а також обрані роботи з виставки українських художників «Страх та надія», яка є реакцією митців на нову соціально-політичну ситуацію в Україні, сформовану в результаті триваючої кризи та нещодавніх подій в країні. Після цього учасники проаналізують, які моменти та події мають увійти в історії, а які варто забути. Свої враження та думки юні відвідувачі зможуть втілити в абстрактних малюнках вугіллям.

 

Заняття проведе культуролог Людмила Буланова-Дувалко. Вона зустрінете  дітей о 14:00 на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації.

 

 

У суботу, 31 травня, о 15:00 у PinchukArtCentre відбудеться перше заняття програми «Арт-детективи», у ході якого учасники (діти 9-10 років) ознайомляться з поняттям музею як інституції, його історією та системою організації. Захід відбудеться на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті».

 


 

Даний курс складається з шести занять та передбачає як постійне, так і вільне відвідування подій. Учасники програми зможуть краще зрозуміти, що таке музей і як він функціонує, що таке мистецтво и яким воно буває, а також ознайомляться з найгучнішими злочинами у сфері мистецтва. У ході захоплюючих занять діти проводитимуть детективні арт-розслідування, які доповнюватимуться захоплюючими екскурсіями і освітнім лекторієм. 

 

Участь у заняттях безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Максимальна кількість дітей у групі складає 10 учасників.

 

Заплановані заняття програми «Арт-детективи»:

 

31 травня: Знайомство з Детективами. Обговорення поняття «музей» та оглядова екскурсія.

7 червня: Таємничі злочини у сфері мистецтва: хто вкрав Мону Лізу?

14 червня: Мистецтво - що це таке?

21 червня: Художник - хто це?

28 червня: Матеріали - якими вони бувають? Лабораторія детектива.

5 липня: Відкрите розслідування - екскурсія для батьків.

 

 

У неділю, 1 червня, о 12:00 у PinchukArtCentre для дітей від 7 до 9 років відбудеться заняття на тему «Жива композиція», в рамках якого вони дізнаються про основи та особливості побудови композиції.

 


 

Розглядаючи роботи Жанни Кадирової та Мартіна Кобе, юні відвідувачі арт-центру дізнаються, що таке лінійна перспектива, а на прикладі фотороботи Грегорі Крюдсона, що нагадує кадр з фільму, розберуться, як будується внутрішній діалог об'єктів мистецтва.

 

Захід розпочнеться о 12:00 на 5-му поверсі в «Освітній кімнаті». Заняття проведуть художниця Катерина Вронська та гід PinchukArtCentre Ольга Шишлова. Тим часом батьки можуть приєднатися до однієї з регулярних екскурсій, які проводять кваліфіковані гіди PinchukArtCentre. Максимальна кількість дітей у групі складатиме 20 учасників. Реєстрація обов’язкова. Зареєстровані учасники допускаються в арт-центр без черги.

 

Графік проведення занять:

4-6 років: 8.06, 22.06, 6.07, 3.08, 17.08, 31.08, 14.09, 28.09

7-9 років: 15.06, 29.06, 13.07, 10.08, 24.08, 7.09, 21.09, 5.10

 

Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном +38 044 590-08-58 або e-mail: info@pinchukartcentre.org