«Доля міст…» в PinchukArtCentre

У квітні PinchukArtCentre (м. Київ; вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2) запрошує на цикл лекцій «Доля міст в період посттравматичних змін», що буде присвячений проблемі пам’яті міського простору та ролі історії у її формуванні.

 

 

«Спираючись на роботи художників-номінантів на Премію Future Generation Art Prize, дотичні темам постреволюційних та післявоєнних трансформацій, постколоніальної та постсоціалістичної дійсності, лекції пропонують розглянути тему місць пам’яті та проблематику ностальгії - невід’ємної частини сучасності, проникнутої спокусою уявної “правди життя” і тугою за минулим», – говорять організатори «Долі міст…».

 

Розклад лекторію:

 

Четвер, 9 квітня, 19:00


«Будівництво капіталізму в Києві: національне відродження приватизації через мімікрію під старовину»

Лекторка: Катерина Рубан, докторантка Нью-Йоркського університету, учасниця Центру візуальної культури, дослідниця радянської історії.

 

Вівторок, 14 квітня, 19:00


«Трансформації публічного простору і практики його переозначення у постсоціалістичному місті»

Лектор: Ігор Тищенко, дослідник міста. Навчається в аспірантурі НаУКМА, працює у Центрі дослідження суспільства.

 

Четвер, 16 квітня, 19:00


«Імперське в міській пам'яті сучасного Києва»

Лекторка: Ольга Мартинюк, історикиня, викладачка Київського політехнічного інституту, громадська активістка і перекладачка.

 

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, попередня реєстрація на події обов'язкова. Зареєструватися на лекції можна за номером: +380 44 590 08 58. Учасники заходу допускаються в арт-центр без черги.