Два музеї мистецтв у Філадельфії отримають $5 млн на впровадження сучасних технологій

Фонд Джона С. і Джеймса Л. Найтів планує надати фінансову підтримку в розмірі 5 млн доларів двом музеям мистецтв у Філадельфії, які визначили за пріоритетний напрямок свого розвитку впровадження інноваційних технологій. Гроші підуть до Фонду Барнса, який відкриє міжвідомчий центр цифрової взаємодії, і Художнього музею Філадельфії, який працюватиме над поліпшенням практик взаємодії відвідувачів з колекцією і 142-річною будівлею музею за допомогою інноваційних технологій. Обидві установи прагнуть розробляти свої проекти як на місцях, так і поза ними, і будуть використовувати кошти для зміцнення ресурсів, включаючи додатки та бази даних.

 

Музей мистецтв Філадельфії

Фото: Visit Philly


«Сильні спільноти не відстають від часу, створюючи нові способи залучення громадян та приваблення людей до місць, — сказав президент Фонду Найтів Альберто Ібаргуен. — Наші дослідження і досвід показують, що надання людям інформації, необхідної їм для ухвалення правильних рішень, простору, де вони можуть збиратися і відчувати свою залученість, і мистецтва, яке надихає і зустрічає людей там і так, де і як вони живуть, є ключовими елементами сталої взаємодії».


Гроші, виділені Фондом для розвитку музеїв, є частиною інвестицій організації в розмірі 19 млн доларів у розвиток мистецтва в Філадельфії.