Дві українські мисткині представлять свої твори на арт-фесті в Берліні

Одночасно з Берлінським тижнем мистецтва, у центрі Берліна в унікальному місці Postbahnhof пройде арт-фест BERLINER LISTE, з 15 до 17 вересня 2017 року. У 14-й раз цей найстарішій і актуальний художній ярмарок столиці представить широкий спектр сучасного мистецтва.

 

Цього року в BERLINER LISTE візьме участь 85 галерей з 37 країн на виставковій площі в 4000 кв. метрів.

 

Таня Василенко

 

Від великомасштабних творів до мініатюрних видань в кишеньковому форматі — відвідувачів чекає велика кількість класичного живопису, графіки, скульптури, графічних принтів, творів з мішаних технік, інсталяцій, рухомих б'єктів, мистецтва світла, відеоарту та перформансів. Виставка простягає свою увагу й на область фотографії, і урбан-арту, дисциплін з інноваційними роботами, які сьогодні представлені в багатьох відомих галереях по всьому світу.

 

Широке розмаїття цієї осінньої програми стало можливим завдяки співпраці установ, галерей, художників, колекціонерів і арт-центрів. Berlin Art Week 2017 привертає широку міжнародну увагу. Цього разу, відвідувачів очікують великомасштабні виставки відомих митців з найцікавішими новинками від численних художників, які творять в різних жанрах і видах образотворчого мистецтва.

 

 

На Berlin Art Week 2017 будуть також представлені і українські авторки Олеся Дворак-Галік і Таня Василенко.

 

Художниці представлять новаторську контемп-кераміку та живопис на стенді павільйону BERLINER LISTE.

 

Творчість Тані Василенко відома, перш за все, активними творчими експериментами. В даний час своїми роботами художниця досліджує можливості вираження вільної експресії в рамках цілісної структури твору. Це також художній пошук взаємодії зрозумілих асоціативно і візуально образів з новими прийомами вираження художньої ідеї. Таня відрізняється свіжими і сміливими колірними рішеннями, що включають в себе особливі авторські інновації в технічному втіленні художнього задуму.

 

Таня Василенко

 

Стилістика картин Тані Василенко сьогодні — це абстракціонізм і концептуальні серії з фігуративом, для живопису Тані Василенко характерна виразна фактурна складова.

 

Художниця-керамістка Олеся Дворак-Галік працює в стилі «контемп-кераміки» і дуже активна в своєму творчому пошуку. Ви можете уявити собі сюрреалістичну кераміку з філософською складовою і, часто, також і виразним емоційним посилом?! Якщо так, тоді ви будете здатні оцінити прагнення Олесі заново «перевідкрити» пластичність форми в кожній новій серії її керамічної скульптури і авторський  синтез в наповненні скульптурної форми сучасним змістом. Водночас Олеся Дворак-Галік веде пошук органічної і дуже сучасної, часто ультра сучасної форми, в несподіваному поєднанні з такими матеріалами як камінь, метали та ін. Якщо можна взагалі застосувати поняття «концептуальна кераміка», то саме це добре характеризує експериментальну творчість Олесі.