Еротизм та свобода крізь об'єктив Антона Шебетко в Карась Галереї

Карась галерея представляє фото проект молодого київського митця Антона Шебетко «Summer Moved On». Фотографії Антона публікуються у таких прогресивних та неоднозначних виданнях як «Vice», «Kaltblut Magazine», «The Advocate», «Pornceptual», «KINK». Випускник фотошколи Bird in Flight, минулого року Антон став фіналістом фестивалю Non Stop Media. Його роботи здебільшого присвячені темам сексуальності, гендеру та  трансформації тіла й балансують на межі між еротикою та провокацією.

 

Антон Шебетко. Із серії «Summer Moved On»


Антон Шебетко, фотограф:


«Серія «Summer Moved On» присвячена юності та свободі. Ці фотографії створені з банального та наївного бажання святкувати та радіти. Свобода тіла, свобода сексуальності, свобода самовираження — ось декілька тем, що зрозумілі кожному і актуальні, незважаючи на те, що нас оточує.

 

Антон Шебетко. Із серії «Summer Moved On»


Вигадливі сплетення тіл, недоладні пози, недолугі еротичні ігри — все це ознаки легковажного ескапізму, спроби втекти від повсякденного, позбутися нудьги. Створення свого інфантильного світу, у якому немає правил та зобов’язань, в якому вітається абсурд і сюр — саме цей придуманий світ дає можливість відчувати себе краще.


Разом з тим, «Summer Moved On» — це спроба зафіксувати, запам’ятати молодість, що минає, та зберегти її відчуття — нехай і в форматі цифрового зображення».

 

Антон Шебетко. Із серії «Summer Moved On»


Олександр Ляпін, фотограф, куратор: 


«Антон Шебетко в своїй творчості йде в сферу сексуального, відкрито і чисто. Він перетворює фотографію в гру, попередні ритуальні танці. Вибудовує досить вишукану еротичну архітектуру, уникаючи вульгарності і банальності. Його образи створюються системою натяків, метафізичних жестів, відвертістю і навіть наївністю, що надає творам додаткові смисли і шарм».

 

Побачити виставку можна до 28 березня.

 

Tumblr

Instagram