Фестиваль "100 фільмів за 100 хвилин" відсвяткує п'ятиріччя

Цьогоріч фестиваль "100 фільмів за 100 хвилин" святкує важливу річницю: "дерев’яне весілля". За п’ять років, впродовж яких гості фестивалю мали нагоду познайомитися з унікальними добірками фільмів у Кінопанорамі, проект розширив не лише свідомість багатьох людей, але й свою бібліотеку крутого однохвилинного кіно, тож організатори заходу вирішили що зараз саме час ними поділитися! Найкраще з півтисячі фільмів: фільми, що припали до серця і які можна дивитись нескінченно! Такий скарб вони тримати в архіві більше не в змозі, тому запрошують на "100 фільмів за 100 хвилин: найкраще"!

 

www.100films.kisff.org


З самого початку створення проекту, "100 фільмів за 100 хвилин" — це експеримент, передусім експеримент над самим собою, зазначають організатори й жартома додають: "Гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати «нормальним», не може ніхто!"

 

Тільки 25-го, 26-го та 27-го травня у кінотеатрі Кінопанорама. Початок о 20:00. Програма всі дні однакова.


Деталі на сайті фестивалю.

Квитки на Concert.ua та в Кінопанорамі.

 

Фейсбук

 

* * *
"100 фільмів за 100 хвилин" — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів "Стислість  сестра таланту!" Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 100 секунд!