Фестиваль BELIVE з Катею Тейлор створить арт-зону “Urban Sculpture”

21–24 червня в Києві на "Олімпійському" відбудеться мультикультурний фестиваль BELIVE

 

Ні для кого не секрет, що цей фестиваль мультикультурна подія, що об'єднала в собі безліч різних напрямків: від блогінгу до стендапу. BELIVE радий відкрити завісу самої артової локації фестивалю, якою керує Катя Тейлор – менеджерка культурних проектів і експертка в галузі сучасного мистецтва. Головною темою арт-зони став проект "Urban Sculpture".

 

Він покликаний продемонструвати сучасні тенденції мистецтва в публічному просторі України. Завдання проекту – показати гостям фестивалю, що Київ може бути туристичним містом і його потенціал не менший ніж у європейських туристичних містах.

 

Катя Тейлор

Зображення надане організаторами

 

Центральною темою проекту є сучасна скульптура. Це поняття відрізняється від класичної скульптури. Вона може бути створена з тендітних або тимчасових матеріалів, може бути комплексом різноманітних медіа, голограмою або відеопроекцією, але при цьому залишатися скульптурою. В рамках проекту будуть показані різноманітні форми та медіа, з якими сьогодні працюють художники в цьому напрямку. Як по-різному вони осмислюють це поняття. На цій локації ви зможете взяти участь у відкритих дискусіях, спробуєте знайти ідеальне місце і саму скульптуру для Києва, і його околиць. Разом з експертами, ви зможете подумати про те, як має працювати публічне мистецтво, які його цілі та як вписати сучасний об'єкт в історичний ландшафт.

 

Кожен з гостей BELIVE зможе познайомитися з українським публічним мистецтвом і переконатися в тому, що не тільки іноземні художники здатні працювати з простором і міняти його культурне значення.

 

У проекті візьмуть участь Жанна Кадирова, Анна Надуда, Антон Логов, Данило Галкін, Степан Рябченко та інші. Деякі об'єкти, які представлені в проекті, будуть створені спеціально для фестивалю. Інші роботи будуть показані в новому контексті.

 

Стати частиною фестивалю BELIVE можна 21–24 червня в Києві на "Олімпійському".

 

Квитки