Урбаністичний фестиваль у Дніпропетровську оголосив конкурс мистецьких робіт

Фестиваль «КОНСТРУКЦІЯ 2015» оголошує відкритий конкурс мистецьких робіт. Організатори запрошують митців з усього світу надсилати пропозиції проектів, що розкривають нові естетичні підходи у цифровому  мистецтві, електронній музиці та спрямовані на роботу з урбаністичним середовищем. Найкращі з них покажуть на фестивалі, що відбудеться 7-12 вересня в Дніпропетровську.

 

 

Фестиваль «КОНСТРУКЦІЯ 2015» особливо зацікавлений у таких творах:

 

– Медіа-арт інсталяції;

– Аудіовізуальні перформанси, що використовують інновативні цифрові зображення та звук;

– Мультимедійні проекції, інтерактивні інсталяції в міському просторі та архітектурний меппінг;

– Будь-які інші проекти, що розширюють кордони у традиційному цифровому мистецтві.

 

Прийом заявок триває до 20 червня 2015 р. Для подання заявки необхідно надіслати листа на opencall2015@constructionfest.com із зазначенням творчої біографії автора, опису проекту, а також демо, лінки та іншу інформацію, що дає огляд Вашої діяльності.

 

«Конструкція» – фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу Дніпропетровська, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього.


Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста. Тема нового фестивалю «Форма та Зміст» націлена на пошук сірих плям у тканині міста та перевірку їх сутності. Весь процес інтеракції з просторами та інституціями Дніпропетровська буде зафільмовано.