Фестиваль у Тернополі об'єднає медіа-мистецтво та експериментальну музику

20 квітня — відправна точка дводенного марафону експериментальної музики та медія-мистецтва — Шостого міжнародного фестивалю «Гамселить» у Тернополі.

 

Як і минулоріч, організатори заходу готові наснажувати вас експериментальною музикою, показувати медія-арт та освічувати лекціями.

 

Тут і далі — минулорічний фестиваль «Гамселить»

 

Директор «Гамселить» Ярослав Качмарський: "На фестивалі вже виступали десятки видатних музикантів із України та Европи. Цього разу, крім вітчизняних достойників, виступлять представники Бельгії, Канади, Німеччини та Польщі. Програма буде концентрована: у суботу всенощно діятимуть дві сцени. На одній гратиме танцювальна музика, котру привезуть, зокрема, наші іноземні гості. На іншій, що нею заопікуються команди PLIVKA та «1/16» — експериментальна музика. У неділю заплановані ранкові сети діджеїв. Крім того, відбудуться лекції, Blck Box привезе відеоарт, відкриємо виставку «Сигнал», покажемо авангардний британський відеоарт. Основні події фестивалю дислокуються в цікавій льокації у центрі міста".

 


 

Музичні виконавці та гурти: ASTMA (Польща), Dr. Nexus (Німеччина), Holzkopf (Канада), Ніколас Ліст (Америка/Бельгія), Souvenir de Tanger (Польща), ADMNS (Україна), Bejenec (Україна), Dronny Darko (Україна), Clasps (Україна), Motoblok (Україна), Субпродукт (Україна).

 


Медіа-арт

Програму представить київський простір PLIVKA та формація «1/16».

За відеоінсталяцію відповідає київська школа нового медія-арту Blck Box.

У рамках фестивалю також заплановано відкриття колективної виставки «Сигнал». Експозиція — спроба створити й згенерувати сигнали, прийняти їх і осмислити те, чим вони є для систем, які їх приймають, та систем, що їх створюють.

 

Лекторій

Про сучасне медіа-мистецтво розкажуть мистецтвознавці Юрій Ефанов і Наталія Маценко.

Про модульні синтезатори та модульний синтез почуєте від Станіслава Бобрицького.

 

 

Додаткова інформація — на hamselyt.te.ua.