Фотограф розповість «Гаражну історію»

«Гаражна історія» – виставка фотографа Андрія Бойка, що стартує 24 жовтня о 19:00 в незалежному арт-просторі LabGarage (м. Київ; вул. Велика Житомирська, 38б). У проекті Бойко покаже знімки «покоління секонд-хенду».

 

Тут і далі – роботи Андрія Бойка

 

Андрій Бойко – про виставку:

 

«Вся наша культура заснована на прагненні купувати, на ідеї взаємовигідного обміну. Щастя сучасної людини полягає в радісному хвилюванні, яке вона відчуває, дивлячись на вітрини магазину і купуючи все, що може дозволити собі купити за готівку або в розстрочку. Людина перетворився на товар і розглядає своє життя як капітал, який слід вигідно вкласти. Якщо ти в цьому досяг успіху, то життя твоє має сенс, а якщо ні - ти невдаха. Твоя цінність визначається попитом, а не людськими чеснотами: добротою, розумом, артистичними здібностями. Людське щастя сьогодні полягає в тому, щоб розважатися. Розважатися – це означає отримувати задоволення від вживання і споживання товарів, видовищ, їжі, напоїв, сигарет, людей, лекцій, книг, кінокартин – все споживається, поглинається. Світ – це один великий предмет нашого апетиту, велике яблуко, велика пляшка, великі груди; ми – шмаркачі, вічно чогось чекаємо, вічно на щось надіємося – і вічно розчаровані. Наш характер пристосований до того, щоб обмінювати і отримувати, торгувати і споживати; всі цінності, як духовні, так і матеріальні, стають предметом обміну та споживання. Якщо я схожий на будь-якого іншого, якщо у мене немає думок і почуттів, які відрізняли б мене від інших, якщо в звичках, в одязі, в думках я слідую загальноприйнятим зразкам – я в безпеці; я врятований від страхітливого переживання самотності. Диктатура домагається цього підкорення погрозами і терором, демократія – навіюванням і пропагандою».

 

 

 

 

Про себе Андрій розповідає, що займається переважно репортажною зйомкою. В своїх роботах він виступає проти дискримінації та упереджень.

 

 

 

 

Вхід на «Гаражну історію» – вільний.