Фотохудожниця навчить обіймати себе

У колишньому тернопільський, а нині київський фотограф Олександра Павловська презентує проект «Самообійми». В ньому вона намагається дати відповідь на запитання: «Що ти відчуваєш, коли обіймаєш себе?».

 

Тут і далі – роботи Олександри Павловської

 

До серії Павловської увійшли близько десятка робіт розміром 70х100 см. Всі вони зроблені одним кадром і без монтажу.

 

 

 

Олександра Павловська – про проект «Самообійми»:

 

«“Що ти відчуваєш, коли обіймаєш себе?”. Багато хто ніколи не замислювався над цим запитанням. Може, і не буде, тому що це не важливо. А комусь важливо, адже мова йде про розуміння себе, про дружелюбне ставлення до себе. Про ще неосмислені відчуття, запитання та думки. Про внутрішнє взаєморозуміння.

 

Штатив, шмат білої тканини на стіну, камера на автоспуск і спогади, мрії, фантазії. Протягом 6-7 годин подумки я обіймала себе у різних ситуаціях. Цікавість і складність процесу полягала в тому, що я ніяк не могла впливати на кадр. Я не могла його запланувати та відстежити. Я не знала, в який момент і в якому місці накладеться чітке зображення, а де розмиється, чи взагалі зникне. Були лише мої емоції, довга витримка у фотоапараті та дві мене в кадрі. Я просто була сама з собою та сама собою!».

 

Олександра Павловська

 

Виставка Павловської відкриється під звуки електронного проекту Zsuf, перфоманс  Scrag Aisedory, віджеїнг Vj Yarkus, а доповнить експозицію скульптура Ліланда Беті. Це відбудеться 14 листопада о 19:00 у галереї «Бункермуз» за адресою: м. Тенопіль; бул. Шевченка, 1.