Франківський митець покаже їстівний натюрморт

«Food Fetish» – виставка фотохудожника Дмитра Петрини, що стартує сьогодні, 20 липня, о 17:00 у Центрі сучасного мистецтва Івано-Франківська (вул. Шевченка, 1). Він презентує знімки натюрмортів, повністю складених із їжі.

 

Робота Дмитра Петрини

 

«Овочі, фрукти, птиця, риба, зеленина викладаються в химерні колажі, геральдичні картинки, постери-посили до шлункової чи політичної ідеології глядача. Вимощенні на круглих тацях композиції створюють гастрономічні герби, знаки-вказівники до гурманних уподобань, смаків, перетворених у візуальний ряд і зафіксованих в мертву натуру. Натюрморт трансформується в портрет. Когось нагадує? Впізнаєте? Смачного!», – йдеться в анотації до проекту.

 

Дмитро Петрина народився у 1974 році в Івано-Франківську. Займається як художньою, так і комерційною фотографією. Від 2008-го бере участь у вітчизняних та закордонних фотоконкурсах, де здобуває відзнаки і нагороди. У 2009-му вступив до Національної спілки фотохудожників України. У 2011-му отримав звання від Міжнародної федерації фотографічного мистецтва (FIAP).