Freud House пропонує зануритися в абстрактний живопис Арушанян Гаяне

8 березня о 19.00 у вільному просторі Freud House (вул. Костянтинісвька, 21) відбудеться відкриття персональної виставки робіт художниці, члена Спілки молодих художників ЗОНОХУ Арушанян Гаяне під назвою "Занурення. Ляпис. Лазур". На виставці будуть представлені абстрактні та експериментальні роботи, виконані в авторській техніці.

 

 

Авторка робіт Гаяне Арушанян вивчає абстракцію та експеримент, звертається до психології та філософії свідомості. Чи здатна людина зануритися у візуалізацію образів, абстрактних або реалістичних, не маючи їх у своїй підсвідомості? Що є у мистецтві послідовність? Як впливає випадковість на образи, що здатне відрізнити людське око?

 

 

Підсвідомість оперує виключно образами, створюючи з них своєрідний колаж, вона не розуміє слів. Під впливом визначених або випадкових факторів, кожного разу з’являються образи, відмінні від попередніх, завжди абстрактні але інформативно наповнені, оскільки трактуються через вже бачені раніше. Таким чином, при накладенні нового образу на вже відомий, через розуміння іх подібності, підсвідомість здатна сприйняти нове зображення та вбудувати його до вже існуючого "колажу". Занурення в абстракцію та експеримент в результаті дає безкінечне розмаїття образів, які ніколи не повторюються.