Галерея ЦЕХ представила Україну на арт-ярмарку в Бахрейні

22 березня у Королівстві Бахрейн стартував ярмарок сучасного мистецтва Art Bahrain Across Borders (Art BAB) 2017, що триватиме до 26 березня. До ярмарку долучилися 60 учасників та 10 галерей з Європи, Середнього Сходу, Азії, Африки та США. Вільнюська філія галереї ЦЕХ представляє на ярмарку двох українських митців — Євгена Петрова та Миколи Білоуса.

 

 

Цього року мистецький захід у Бахрейні курують всесвітньо відомі Джонатан Воткінс (директор Ikon Gallery з 1999 року та куратор Serpentine Gallery, 1995-1997, глава Комітету з відбору митців / Chair of Artist Selection), Алістер Хікс (старший куратор у Deutsche Bank (впродовж 20 років), глава Комітету з відбору галерей / Chair of Gallery Selection), та Девід Хокінс (виконавчий директор Arts for India, the Modi family of India's art foundation, глава Відділу інформаційного просування та VIP-зв'язків / Head of Outreach and VIP Relations).

 

 

Алістер Хікс — давній поціновувач мистецтва галереї ЦЕХ, саме він запросив галерею. Крім традиційних видів візуального мистецтва, представлених окремими відомими митцями та галереями з усього світу, на ярмарку експонується широка відео-програма. Ярмарок відвідують провідні колекціонери, зокрема: з Люксембургу, Швейцарії, та Італії, країн Балтії та Близького Сходу.

 

Твір Євгена Петрова

 

Одна з робіт митця галереї ЦЕХ украінця Євгена Петрова потрапила до колекції Їі Королівської Величності Принцеси Сабіка Бінт Ібрагім Аль Халіфа, Дружини Короля Бахрейну, яка відібрала іі під час особистого візиту на стенд галереї ЦЕХ. 

 

Детальну інформацію про арт-ярмарок в Бахрейні шукайте в англомовній версії статті.

 

Матеріали надано галереєю ЦЕХ