GALLERY 83 представила серію «постапокаліптичних» полотен

GALLERY 83 презентувала персональний проект молодої київської художниці OMNIA VOIVAT «Привілегія хаосу».

 

У своєму новому проекті художниця зображує абстрактні біоморфні, постконструктивістські монументальні архітектурні форми у постапокаліптичному космічному просторі. Зображені абстрактні архітектурні форми по суті являються залишками цивілізації. Графічному живопису художниці характерна синтетична есхатологічність візуальної естетики. Форми, об'єкти трансформуються, знаходяться в динамічному хаотичному русі, і є взаємозамінними, але разом тим композиції робіт вивірені і гармонійні.

 

Кураторки проекту: Ірина Гвоздик, Дар’я Біленко.

 

 

8 жовтня 2017 о 18.00 відбудеться «тихий аукціон» в рамках фінісажу виставки OMNIA VOIVAT «Привілегія хаосу», де можна буде поспілкуватися з кураторами виставки та художницею і придбати роботи, представлені в експозиції. 

 

* * *

GALLERY 83київська галерея сучасного мистецтва, заснована художницею-графіком Іриною Гвоздик у травні 2017р. Векторним напрямок діяльності арт-простору, завдяки чому воно зайняло відмінну нішу в арт-середовищі, є співпраця з молодими цікавими художниками, які раніше перебували в тіні арт-світу з різних причин. Тут можна побачити роботи авторства «свіжих», незаангажованих імен, які цікаві широкому колу публіки: поціновувачам мистецтва та людям, зацікавленим у колекціонуванні, придбанні предметів сучасного мистецтва.