Грузинські митці шукатимуть ідентичність в Мистецькому Арсеналі у рамках Kyiv Art Week

«Формування ідентичності» – виставка, що розпочнеться 16 червня в Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12). Сучасні художники Грузії представлять творчі експерименти, які символізують перехід від традиційного до актуального мистецтва.

 

Національний музей Грузії

 

Інсталяції, відео, фото, скульптуру та живопис представлять Анна Шардунелі, Леван Міндіашвілі, Джіо Сумбадзе, Ніно Зіракашвілі, Джорджі Табатасзе, Давід Мескі, Тамарі Мчедлішвілі. Куратором «Формування ідентичності» став Чарльз Мервезер – мистецтвознавець, який працював в Азії, Австралії, Європі та Америці, а з 2016 року курує Галерею сучасного мистецтва Тбілісі.

 

Виставка проводиться в рамках проектів Kyiv Art Week та «Галерея сучасного мистецтва, Тбілісі (ТГСМ)» за сприяння Національного музею Грузії, Історичного музею Тбілісі, за підтримки Міністерства культури та охорони пам’ятників Грузії.

 

Паралельно з «Формуванням ідентичності» в Мистецькому Арсеналі можна відвідати виставку «Малевич+», що представляє авангардні твори Василя Єрмілова, Анатоля Петрицького, Олександра Богомазова та Казимира Малевича з колекції Ігоря Диченка.

 

Джерело: сторінка події в Facebook

 

Фото: wikipedia.org, georgia.orexca.com