Інсталяція Антона Логова у Музеї історії Києва
Сьогодні, 2 квітня, о 18:30 у Музеї історії Києва відбудеться відкриття просторової інсталяції Антона Логова «Історія мистецтв», яка подає художньо осмислене автором бачення шляху історії мистецтва. Проект можна буде побачити до 29 квітня.
«Чи взаємодіють колір, час і психологія з історією мистецтв? Що нам компенсує мистецтво? Бажання жити, надію на добро? Або ламає нас, перевертає свідомість? Колір - життя "штучного життя". Він - благодать і сонце, любов і драма. Колір - все і нічого… Я вирішив поставити пам'ятник мистецтву, і його історія - в особах художників. Багато чого було зроблено. Ще більше - попереду: неоране поле чекає свого плуга. Мистецтво - метафора і мрія. Мрія - як абстрактна, так і реальна: сміх, відчуження, неоднозначність у скульптурах, об'єктах та інсталяціях у своїх полотнах відобразили свого часу кращі з художників.
У мене 7 кольорів: червоний - Матісс; жовтий - Ван Гог; салатовий - Моне; фіолетовий - Мурашко; синій - Де Сталь; бірюзовий - Міро; сірий - Моранді.
Колір - стиснений образ. Палети - платформи життя. Кольорові планки - художники.
Присвячую цю інсталяцію загиблим на Майдані Незалежності. Антон Логов»
Із 2008 року Антон Логов бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Стипендіат арт-центру Я Галерея. Після низки соціально свідомих проектів, реалізованих здебільшого у співавторстві з іншими художниками, Антон Логов 2011 року презентував перший персональний проект під назвою «Адаптація», в якому повернувся до роботи в майстерні й теми авангарду. Того ж року художник взяв участь у кураторських проектах Олександра Соловйова «Незалежні» й «Космічна Одіссея 2011» (Мистецький Арсенал) та проекті Doctrine-light куратора Ольги Мілентій (в рамках Паралельної програми Венеціанської бієнале). У співпраці з Ігорем Яновичем – класиком українського абстрактного живопису – представив проект «Лоботомія» в арт-центрі Я Галерея у Києві. В рамках Паралельної програми Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 відбувся ще один персональний проект художника «Geo», що досліджує землю як «частину геометрії у сучасному погляді на урбаністику та людську природу». Того ж 2012 року в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську відбувся персональний проект художника «Синхронія», а наступного року – «Ребрендінг» в Я Галерея у Києві. На сьогодні має біля 20 персональних виставок.