Інсталяцію площею 50 квадратних метрів презентували у Києві

4 жовтня в центрі Києві на терасі «Beletage» відбулася презентація унікального арт-проекту «Живи музикою, йди за зіркою», у рамках якої було представлено нову величезну інсталяцію українського скульптора Олександра Мілова, який в 2015 році спричинив фурор на американському культовому фестивалі «Burning Man» в пустелі Невади.

 

Олександр Мілов. «Любов». 2015


«Live your Music, Follow the Star» / «Живи музикою, йди за зіркою» — унікальний арт-проект, величезна світлова інсталяція у формі зірки (загальна площа 50 квадратних метрів) у самому центрі Києва, на розі вулиць Шота Руставелі та Рогнединської, покликана привернути нашу увагу до важливості музики як культурної складової нашого життя. Адже саме музика, як дороговказ, супроводжує нас, надихаючи, викликаючи кращі почуття та спрямовуючи нас до незабутніх моментів у нашому житті. Як би не складався твій шлях, шукай своє натхнення — живи музикою, йди за зіркою.


Арт-проект «Живи музикою, йди за зіркою» створений асоціацією творчих людей. Розробляв ідею самобутній український скульптор Олександр Мілов — автор скульптурної композиції «Любов», представленої в рамуах першої участі України у фестивалі «Burning Man» у 2015 році. 

 

Подібні арт-проекти в усьому світі створюються для того, щоб звернути нашу увагу на важливі аспекти, які вислизають від нас у повсякденному житті.

 

Інсталяція «Живи музикою, йди за зіркою» пробуде у Києві близько тижня.